O nas

Start  > O nas
 

Kobieta JOKO, zaskakuje, intryguje, zachwyca siłą, zaraża pasją, uwodzi inteligencją i seksapilem.

Wyrazista mieszanka pełna kobiecości o wielu obliczach, która z powodzeniem łączy różne role. Czerpie radość z dbania o urodę, lubi swobodną zabawę kolorami inspirowaną wielkomiejskim stylem. Kosmetyki do makijażu JOKO to dla niej idealny partner dnia pełnego wyzwań. Dlatego poszukuje produktów bezpiecznych i skutecznych o najwyższej jakości.

JOKO jest polską marką, która odzwierciedla światowe trendy, najmodniejsze palety kolorystyczne o oryginalnych teksturach, konsystencjach i masach zamknięte w eleganckich i jednocześnie wyróżniających się opakowaniach. JOKO troszczy się o wysoką jakość produktów, środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo konsumentów. Tworzymy dla osób, którym bliskie są zachowania proekologiczne, szanują naturę oraz ważne jest dobro zwierząt. JOKO współpracuje z profesjonalistami z Włoch i Francji, a jej wyjątkowe kolekcje powstają przy zastosowaniu najnowszych składników aktywnych i unikalnej, szwajcarskiej technologii mikronizacji.
 

Pierwsze produkty pod marką JOKO pojawiły się na polskim rynku już w 1995 roku, jako jedne z pierwszych kosmetyków do makijażu w Polsce. Na początku w ofercie znajdowały się przede wszystkim kosmetyki prasowane – cienie, pudry, róże, z czasem została ona poszerzona o pomadki, błyszczyki i tusze do rzęs. Zespół JOKO, na bieżąco, śledzi światowe trendy, współpracuje z najlepszymi producentami kosmetyków z Polski, Włoch i Francji. Marka zbudowała swoją pozycję w oparciu o innowacje. Jako pierwsza w Polsce, wprowadziła szwajcarską technologię mikronizacji oraz nowoczesną formułę lakieru do paznokci z winylem.

 

Pokochacie to

Poznaj kosmetyki, które zawładną Twoim sercem i stwórz wymarzony look w mgnieniu oka.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz nagrodę: